НАСУ уклала Меморандум про співпрацю з Нацкомфінпослуг


Новини НАСУ.

26 грудня 2017 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та Національною асоціацією страховиків України щодо забезпечення дієвої співпраці 

 Сторін з метою підвищення ефективності реформування ринку страхових послуг України, сприяння впровадженню міжнародних вимог та високих стандартів у цій сфері.

Меморандум стане основою для взаємодії у розробці законодавчих, нормативно-правових та регуляторних актів, стратегій і програм у сфері страхування.

З метою організації співпраці Нацкомфінпослуг з дотриманням вимог чинного законодавства України визначатиме напрямки співпраці між Сторонами у рамках Меморандуму, залучатиме представників Асоціації до діяльності консультативно-дорадчих органів Нацкомфінпослуг.

Також Сторони домовились у разі необхідності, ініціювати створення спільних робочих груп з опрацювання окремих проектів законів України, інших нормативно-правових актів з питань розвитку ринку страхових послуг.

Меморандум набрав чинності з дня його підписання Сторонами і діятиме до кінця 2018 року. Утім, якщо Сторони не виявлять бажання його припинити, дія Меморандуму продовжиться наступного календарного року.

Меморандум було підписано Головою Нацкомфінпослуг Пашком Ігорем Володимировичем та директором Асоціації Наталією Гудимою в присутності представників учасників Асоціації: Голови правління СК “Універсальна” Олексія Музичка, Голови Правління СК «УНІКА» Олени Ульє, Голови Правління СК «Українська страхова група» Павла Нельги, Голови Правління СК «КРАЇНА» Олександра Наконечного та Голови Правління СК «Глобус» Сергія Коцупатрого.

МЕМОРАНДУМ про співпрацю між Національною комісіeю, що здійснюе державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та Національною асоціаціeю страховиків України