Національної асоціації страховиків України розпочала співпрацю з Австрійською асоціацією страховиків


Новини НАСУ.

13 червня 2018 року відбулася офіційна робоча зустріч керівництва та учасників Національної асоціації страховиків України з Менеджером з ЄС та Міжнародних відносин Австрійської страхової асоціації Міхаелем Брандштеттером та було досягнуто домовленостей стосовно напрямків співпраці.

Під час зустрічі НАСУ презентувала поточний стан макроекономічних показників українського ринку, окреслила специфіку роботи страхового ринку України, навела дані щодо динаміки та тенденцій розвитку за останні роки, зазначила структуру ринку та основних учасників. Окрема увага була приділена безпосередньо роботі НАСУ, її меті та завданням.

У свою чергу, Міхаель Брандштеттер представив Австрійську страхову асоціацію, основні напрямки її роботи, співпрацю та досягнення. Розповів про сервіси, що провадить Асоціація для своїх учасників, зокрема, фінансову освіту, інформаційну підтрімку, допомога при реестрації авто, інтерактивну мапу природніх небезпек на дорогах Австрії, участь у переговорах з медичними закладами (медичне страхування), довідник IT-безпеки, систему заходів кібер-безпеки, підтримку сервісів кібер-страхування. Презентував динаміку розвитку страхового ринку Австрії у порівнянні з іншими європейськими країнами, навів детальну статистику основних ринкових показників, розповів про структуру ринку та його особливості. Поділився досвідом співпраці з іншими професійними об’єднаннями.

За результатами зустрічі сторони домовились про старт співпраці Національної асоціації страховиків України та Австрійської асоціації страховиків, що полягатиме у систематичному обміні досвідом та статистичними даними ринків.

Директор Національної асоціації страховиків України Наталія Гудима зазначила:

Ми надзвичайно задоволені результатами. Зустріч відбулася на високому рівні , і ми домовитись про подальшу співпрацю. Вважаємо, що цей досвід стане безцінним для України”.