НАСУ взяла участь у зустрічі з Національним банком України


Новини НАСУ.

Керівники професійних об’єднань обговорили актуальні для страхового ринку питання з представниками Регулятора , до зустрічі долучилися заступник Голови Національного банку Ярослав Матузка, директор Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг НБУ Ольга Максимчук та начальник управління нагляду за страховим ринком Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг НБУ Ірина Сіренко. Національну асоціацію страховиків України представив генеральний директор – Денис Ястреб.

Особливу увагу було приділено обговоренню гострих питань захисту інформації та кібербезпеки на страховому ринку,  а також шляхів оперативного реагування, у разі виникнення нових загроз.

Також учасники зосередили увагу на оновленні та впровадженні нормативно-правової бази, зокрема, щодо ліцензування,  інструментів інвестування коштів страхових резервів та зміни у розрахунках платоспроможності страховиків.

«НАСУ вітає створення ще одного ефективного каналу комунікації між Нацбанком та учасниками страхового ринку. Обмін оперативною інформацією є важливою складовою налагодженої партнерської співпраці ринку та регулятора» – прокоментував генеральний директор НАСУ Денис Ястреб.

Всі учасники схвально оцінили ініціативи щодо постійного діалогу Регулятора з ринком та домовилися про тісну подальшу співпрацю.