НАСУ взяла участь у робочій зустрічі з АМКУ для обговорення проблемних питань у сфері ринків фінансових послуг


Новини НАСУ.

29 січня 2018 року в Антимонопольному комітеті України відбулась робоча зустріч за участю Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, з метою врегулювання зауважень, які виникли у АМКУ під час опрацювання проекту розпорядження Нацкомфінпослуг

 «Про затвердження Положення про обов’язкові критерії і нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика», надісланого на погодження у встановленому порядку.

Директор Національної асоціації страховиків України Наталія Гудима взяла активну участь в обговоренні вказаного регуляторного акту та закликали учасників зустрічі підтримати проект розпорядження Нацкомфінпослуг.

Наталія Гудима зазначила:«Прийняття положення про нормативи достатності капіталу та якості активів позитивно вплинуть на фінансовий стан і платоспроможність страховиків та значно покращить структуру активів компаній. Також документ передбачає підвищення ефективності виконання покладених на Нацкомфінпослуг повноважень, що надасть змогу на більш ранніх етапах виявляти погіршення фінансового стану страховика і вживати заходи впливу».