Учасники


До складу Національної Асоціації Страховиків України входять:

 

Страхова компанія “Універсальна”

Страхова компанія «Універсальна» створена 1991 року. Має міжнародний склад Акціонерів, серед яких: інвестиційна компанія Whiteford Limited, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (EBRD), Міжнародна інвестиційна компанія Horizon Capital, Інвестиційний фонд Genesis, інвестиційний банк Goldman Sachs International. Компанія має 29 ліцензій на здійснення добровільних та обов’язкових видів страхування. Власна мережа продаж налічує 25 обласних дирекцій та 38 центрів обслуговування клієнтів.

Голова Правління ПАТ «Страхова компанія «Універсальна» – Олексій Музичко.

 

Страхова компанія «УНІКА»

ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА» працює на ринку України з 1994 року. З 2010 перебуває у складі UNIQA Insurance Group (UNIQA), що є однією з провідних страхових груп на ринку Австрії, Центральної та Східної Європи.

Страхова компанія «УНІКА» здійснює активну страхову діяльність на всій території України, має понад 30 ліцензій. Регіональна мережа налічує 26 дирекції в областях України, 16 Генеральних Представництв та близько 250 відділень, зокрема точок продажів.

Голова Правління ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА»  – Олена Ульє.

 

Страхова компанія «Українська страхова група»

ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» – компанія зі стовідсотковим іноземним капіталом, працює в Україні з 2000 року, входить до складу лідера страхового ринку Центральної та Східної Європи – Vienna Insurance Group (Австрія).

СК «Українська страхова група» бере активну участь у діяльності страхового ринку, має 30 ліцензія на здійснення добровільних і обов’язкових видів страхування, входить до складу Президії Моторного (транспортного) страхового бюро України. Має більше 70 підрозділів та представництв в Україні.

Голова Правління ПАТ «СК «Українська страхова група» – Павло Нельга.

 

Страхова компанія “Країна”

ПАТ «Страхова компанія «Країна» працює на ринку України з 1994 року. Компанія зі стабільним капіталом та спрямованими на розвиток бізнесу акціонерами: Прайм Ессетс Кепітал, ПАТ ЗНКІФ «ВІК», ПАТ ЗНКІФ «СОВА». Решта статутного капіталу СК «Країна» розподілено між фізичними особами.

Компанія має 27 ліцензій на здійснення добровільних і обов’язкових видів страхування та нарощує свій портфель страхових продуктів. Регіональна мережа СК «Країна» нараховує 98 об’єктів та представлена по всій Україні.

«Країна» є асоційованим членом Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України.

Голова Правління ПАТ «СК «Країна» – Олександр Наконечний

 

Страхова компанія «Глобус»

Товариство з додатковою відповідальністю «Страхове Товариство з додатковою відповідальністю «Глобус» було засноване у 1994 році.

З 2006 – входить до складу лідера страхового ринку Центральної та Східної ЄвропиVIENNA INSURANCE GROUP (Австрія)

Сьогодні Страхове Товариство з додатковою відповідальністю «Глобус» – активний учасник ринку страхових послуг України. Компанія має 19 ліцензій на обов’язкові та добровільні види страхування.

Голова Правління ТДВ СТДВ «Глобус» – Коцупатрий Сергій

 

Реєстр учасників